Кратов Олександр
Матчева зустріч серед клубів, Коростишів 2016

Вітаємо переможців!!!

OK Wolf здобуває перше місце та кубок

Будемо раді якщо Ви намалюєте всій трек та залишите його в коментарях до постів з картами в соціальних мережах, або вишлете на ел. пошту kor-orient@ukr.net !!!!  Також пишіть свою групу та місце!!!!  Дякуємо!!!

Цього року за КУБОК боролися 43 команди з багатьох куточків нашої країни, а якщо згадати що клуб Koovee, який представляє Кратов Олександр є Фінським, то і Європи!!!!
Загалом на дистанціях стартували близько 260 спортсменів різного рівня підготовки та віку!

Дистанції і місцевість першого дня були відносно легкими в прохідності, карта була чистою і добре читалась, завдяки чому спортсмени показали високі швидкості, чим порадували як глядачів так і організаторів на фото КП.
Місцевість другого дня була більш складною і закритою, тому основна боротьба розвивалася в недоступних для глядачів частинах карти. Але і тут не все було втрачено, завдяки стартових хвилинах з перевернутого фінішного протоколу першого дня, глядачі майже постійно спостерігали як змінюються лідери в тих чи інших групах на моніторі з результатами, так як один за одним до фінішу наближались більш сильніші спортсмени.

Не для кого не стало несподіванкою що обидва дні на Елітній дистанції в чоловіків перемогу отримував Кратов Олександр (Koovee), адже він є справжнім професіоналом і займає 12 місце в рейтингу IOF, але і Мельник Тарас (OK Wolf) зміг навязати боротьбу легенді, за що двічі отримував срібло! А от власник бронзової медалі на довгій дистанції Ласкаржевський Владислав (Наш Клуб) не зміг отримати медаль на середній і опинився аж на 11 місці, а його місце зайняв більш молодий але досвідчений Андрій Марчук (OK Wolf).

В жіночій Еліті явних фаворитів не було, тому боротьба була ще запеклішою. На довгій дистанції перемогу святкувла Калиниченко Ганна (Наш Клуб), але на середній перемогу втримати не вдалося, тому отримала срібну нагороду. Срібним призером на довгій дистанції стала Пітірімова Олена (КСО Славутич), але на середній дистанції вона стала четвертою і залишилася без нагороди. Третє місце на довгій дистанції з відставанням від другого в 18 секунд за Войтович Іриною (OK Wolf), але і це ще не все, на середній дистанції яка рахується най технічнім видом програми Войтович Ірина (OK Wolf) виборола золото, з чим її і вітаємо!
Від срібла бронзову призерку середної дистанції Федосееву Анну, яка стартувала особисто, відділило 24 секунди, за день до цього на довгій вона була четвертою.

А тепер до головного. Перемогу впевнено отримав клуб OK Wolf з Волині набравши 516 балів, другими та третіми стали столичні клуби О-клуб 453 бали та Лідер-Тур 409 балів, з чим їх і вітаємо. Нагадаємо що OK Wolf наступного року доведеься привезти кубок, щоб знову визначився його власники. А от за 2 місце на змаганнях О-клуб отримав сувенірну жабу назавжди, мовляв: "...жаба давить, що не виграли=) !" з чим їх можна привітати!! Також всім призерам та дітлахам буди подаровані сувенірні ручки, блокноти та брелки від спонсора клубу Козирєва Андрія.

Сподіваємось що наступна матчева зустріч збере ще більше клубів, а запал боротьби стане ще гарячішим!

Приносимо свої вибачення за можливі недопрацювання організаторів. Чекаємо на ваші відгуки, адже тільки завляки ним ми зможемо стати кращими!!!

Далі чекатимемо на інформацію від клубу який буде проводити Матчеву зустріч 2017!!! До нових зустрічей!!!